O firmie

Krótka historia marki Auto Pikul

Nasza misja jest prosta

Firma AUTO PIKUL działa prężnie na rynku od 1995 roku, kierując się jedną dewizą: zaspokoić potrzeby naszych Klientów na jak najwyższym poziomie i w jak najszerszym zakresie. Jedną z najważniejszych cech naszej działalności jest m..in. kompleksowość usług. Oferujemy Państwu między innymi profesjonalny autoryzowany serwis samochodowy Bosch, stacje diagnostyczne, nowoczesny serwis blacharsko – lakierniczy, nową bezdotykową myjnię, sklep motoryzacyjny, autoryzowany salon ­ serwis Romet i Husqvarna, możliwość korzystania z naszych usług ubezpieczeniowych, likwidacje szkód komunikacyjnych. Jednym słowem wszystko w jednym miejscu.

Podkreślamy, iż Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb Klienta w sposób profesjonalny i serdeczny, a zarazem zapewnienie wysokiej jakości usług. Z tego powodu współpraca z nami jest słusznym wyborem. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą , która powinna zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług.

panorama

PISZĄ O NAS

 • Prezydent Puław wręczył statuetki Sybilli. Tytułem Przedsiębiorcy Roku została uhonorowana firma Auto Pikul. Wyróżnieni statuetki odebrali w poniedziałek podczas uroczystego Koncertu Noworocznego.

 • To już trzeci raz jak prezydent przyznał tytuł „Przedsiębiorcy Roku” firmie motoryzacyjnej Auto Pikul prowadzonej przez Mariolę i Marka Pikulów.

OPINIE

 • Obsługa na bardzo wysokim poziomie, poza tym duży wybór części i wszystko w jednym miejscu.

  Anonim

 • Duży plus za to że ubezpieczenie, wymiana opon i zakup części mogłem załatwić w jednym miejscu.

  a.

 • jadłam w kurczaku w Puławach i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczona 😉

  gość

Nasze osiągnięcia

NASZE MARKI I FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE

Back to top